Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Recyklace stavebních materiálů

Naše společnost je firma s dlouholetou zkušeností v oblasti nakládání s odpady. Odpady umíme zpracovat, zlikvidovat a recyklovat. Materiál recyklujeme buď u nás nebo přímo na stavbě, podle požadavku zákazníka. K recyklaci a zpracování využíváme drtiče a třídiče Rubble Master a METSO na všechny druhy stavebních materiálů. K drcení dřeva využíváme drtiče značky Doppstadt. Vše se zákazníkem podrobně probereme a doporučíme ideální řešení pro konkrétní stavbu, likvidaci, recyklaci a materiál. Ceny jsou zákazníkovi stanoveny přímo na míru.

 

Naše technika pro recyklaci stavebních materiálů

Rubble Master 100 GO - drtič odrazový - Recyklace stavebních materiálů

Rubble Master 100 GO - drtič odrazový

Mobilní odrazový drtič se 4 příklepovým systémem a 3 rychlostmi rotoru je i přes svou hmotnost 28t a s výkonem drcení až 250 tun za hodinu připraven k použití ve velmi krátké době a může pracovat i v těžko dostupných místech nebo v stísněných podmínkách. Je vhodný pro různé stavební projekty, je vhodný pro zpracování Všech typů stavební materiálů: stavební suti, betonu, asfaltu, poradí si i s přírodním kamenem. Drtič je vybaven magnetickým separátorem kovů a odhliňovacím pásem.

Rubble Master MS 105 GO - Recyklace stavebních materiálů

Rubble Master MS 105 GO

Díky závěsnému třídiči s vratkou RM MS 105GO lze dělat ohraničené frakce kameniva anebo v jednom stroji vytřídit rovnou na dvě frakce. Velikost různých frakcí se určuje velikosti síta. Pro čistotu výstupní frakce je součástí větrný třídič, který dokáže vyseparovat lehkou složku ( geotextílie, dřevo, plasty) od těžké. Třídič je přídavný pro RM 100GO a velmi rychle se osadí, může se pokojně převážet spolu s drtičem.

Rubble Master HS 5000 M - hrubotřídič - Recyklace stavebních materiálů

Rubble Master HS 5000 M - hrubotřídič

Tento stroj je perfektní volbou pro třídění vytěženého materiálu, tvrdého kamene a objemných materiálů z demolic. Dokáže pokrýt širokou škálu materiálů jako je ornice, kamenivo, písek, štěrk, mulč, frézovaný asfalt a další.

Doppstadt DW 3060 - pomaloběžný drtič na dřevo - Recyklace stavebních materiálů

Doppstadt DW 3060 - pomaloběžný drtič na dřevo

Nachází uplatnění všude tam, kde je nutné zpracovat velmi kompaktní materiály jako jsou stavební dřevo, palety, starý nábytek, pařezy či pražce. Drcení odpadních materiálů zajišťujeme s hodinovým výkonem až 30 t a výslednou frakcí 0 – 500 mm. Drtič je vybaven separátorem kovů.

DOPPSTAT AK 510 BIOPOWER - rychloběžný drtič na odpadní dřevo - Recyklace stavebních materiálů

DOPPSTAT AK 510 BIOPOWER - rychloběžný drtič na odpadní dřevo

Stroj je koncipovaný na dvounápravovém kolovém podvozku a je poháněný dieselovým motorem. Je využívaný pro drcení materiálů pro energetické využití jako jsou palety, nábytek a méně kompaktní dřevní hmota. Výsledná frakce je 0 - 50 mm. Rychloběžný drtič řady AK je možné kombinovat i s dalšími stroji značky Doppstadt. Drtič je vybaven separátorem kovů. 

Čelisťový drtič Metso LT106S - Recyklace stavebních materiálů

Čelisťový drtič Metso LT106S

Technické parametry: 
  • Výkon motoru: CAT C7.1, 225 kW 
  • Objem násypky: 6 m³
  • Operační váha: 51 t
  • Kapacita: až 200 – 400 t/hod
Díky robustní konstrukci je možné nasazení i v nejtvrdších podmínkách kamenolomu a hravě si poradí se všemi stavebními materiály. Drtič je vybaven magnetickým separátorem kovů a odhliňovacím pásem. 

Mobilní třídič Metso ST 4.8 - Recyklace stavebních materiálů

Mobilní třídič Metso ST 4.8

Technické parametry: 
  • Výkon motoru: CAT 3,6, 106 kW 
  • Objem násypky: 10 m³
  • Operační váha: 33,5 t
Třídič vyrábí čtyři výsledné frakce. Velikost frakce si zákazník může určit sám. Základní typy frakcí 0/4, 4/8, 8/16, 16/32. 

Recyklace stavebních materiálů

O nás

Společnost BERGASTO a.s. je česká společnost, která vznikla v České republice v roce 2009 a primárně se zabývá odstraňováním odpadů. Její potenciál na domácím trhu spočívá především v oblasti odpadového hospodářství. Společnost disponuje prostředky pro efektivní zajištění rekultivací, sanací ekologických zátěží, recyklací stavebních odpadů, zemních a demoličních prací.

Pro průmyslové zákazníky pak společnost nabízí komplexní služby zabývající se svozem a odstraněním všech typů odpadů včetně nebezpečných i kapalných. Už z povahy předmětu podnikání a poskytovaných služeb je patrné, že právě orientace a upevnění své pozice na regionálním trhu je pro budoucnost společnosti stěžejní.
 

Odstraňování odpadů a nabídka komplexních služeb je primární předmět podnikání společnosti, avšak nedílnou součástí celkové strategie společnosti je také rozumné využití vysbíraného či odkoupeného odpadu. Proto se v rámci své strategie společnost intenzivně zabývá zpracováním druhotných surovin a rovněž působí v oblasti vzorkování odpadů a vod.
Její dynamický růst a silná pozice na trhu se odráží i v rozšiřování kmenových zaměstnanců, kteří jsou nedílnou součástí úspěšnosti firmy.

Reference

Reference stavebnictví
Reference kompletní služby v odpadovém hospodářství


Kontakt

BERGASTO a.s.

Sídlo společnosti
Ztracená 254/6
Olomouc 779 00

IČ: 283 40 957
DIČ: CZ28340957
 
Kancelář
Palackého 75/21
Olomouc - Nová ulice 779 00

+420 588 881 204
bergasto@bergasto.cz

Vedení
Miroslav Otáhal, ředitel společnosti

Obchod
Jan Chaloupek, obchodní manažer – oblast Čechy
+420 607 006 017, chaloupek@bergasto.cz

Ing. Jaromír Humplík, obchodní manažer – oblast Morava
+420 739 526 863, obchod@bergasto.cz

Ekolog
evidence odpadů
+420 731 498 959, odpady@bergasto.cz
Autodoprava
dispečer +420 603 580 098, vahasuchonice@bergasto.cz

Účtárna

Kontaktní email pro zasílání faktur
fakturace@bergasto.cz

Marcela Rolná
, účetní
+420 603 580 806, ucetni@bergasto.cz

Markéta Nováková, fakturace
+420 734 567 678, novakova@bergasto.cz